لوله کشی

گروه اجرایی "خونه یار" برای اطمینان و جلب رضایت شما عزیزان ، بالاترین سطح خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه را ارائه می کند. از جمله خدمات گروه ما ، انجام انواع امور لوله کشی که در این مرکز به صورت تخصصی انجام می شود و علاوه بر این خدمات مشاوره رایگان نیز به شما عزیزان ارائه میشود

لوله کشی فاضلاب

لوله کشی ساختمان

لوله کشی آب

لوله کشی گاز

  • خونه یار مرکز تخصصی بررسی و انجام امور لوله کشی با کادری مجرب
  • خونه یار آماده پذیرش مسئولیت انجام هرگونه خدمات لوله کشی با تعهد کامل می باشند.
  • انجام خدمات به صورت تخصصی در مکان و زمان تعیین شده توسط شما
  • انجام خدمات سریع و تضمینی با متریال ضمانت دار
  • ۶ ماه گارانتی هرگونه خدمات  با پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته
  • اعزام تکنسین متخصص در امور لوله کشی در سریعترین زمان ممکن به محل شما

رضایت مشتری

هدف مرکز خدماتی و گروه اجرایی خونه یار جلب رضايت شما با خدمات سريع با کمترين هزينه ممکن و استفاده از متریال اورجینال می باشد.

انجام خدمات با ضمانت

انجام تمامی امور خدماتی شما توسط متخصصان و فنی کاران خونه یار و ارائه ضمانت نامه رسمي خونه یار براي اطمينان خاطر شما مشتريان گرامي

خدمت رسانی سریع

تماس با مرکز خونه یار و اعلام مشکل از طرف شما اعزام فنی کار متخصص به همراه متریال مورد نیاز در سریع ترین زمان ممکن به محل شما از طرف ما

لوله کشی گاز در تهران

 

لوله کشی گاز ساختمان همانند دیگر خدمات لوله کشی گاز است. متناسب با نوع ساختمان شما عزیزان, لوله کشی گاز ساختمان به شکل متفاوتی صورت می‌پذیرد و از پروتکل‌های متفاوتی پیروی می کند. به عنوان مثال لوله کشی گاز برای مراکز صنعتی با لوله کشی گاز خانگی متفاوت است. همان طور که گفته شد لوله کشی گاز، یکی از حساس‌ترین خدماتی است که باید توسط لوله کش گاز مجرب و متخصص در امر لوله کشی ارائه شود.

 

در صورت هرگونه سهل انگاری در لوله کشی گاز (لوله کشی گاز خانگی، لوله کشی گاز ساختمان، لوله کشی گاز توکار و نمونه های دیگر لوله کشی) شاهد وقایع بسیار نامطلوبی خواهیم بود. در چنین مواردی بهره از فردی مجرب و توانا بسیار مهم است. البته در لوله کشی ساختمان‌های نوساز، شاهد آن هستیم که فردی بر امر لوله کشی گاز نظارت دارد؛ و این امر می‌تواند خیال شما را آسوده‌تر کند.

لوله کشی گاز غرب تهران

لوله کشی گاز شرق تهران

لوله کشی گاز جنوب تهران

لوله کشی گاز شمال تهران

لوله کشی آب

لوله کشی آب در تهران

 

لوله کشی آب ساختمان با توجه به مجتمع یا تک واحدی بودن ساختمان و یا بسته به مورد کاربری آن (مسکونی باشد یا تجاری) می تواند بسیار متنوع باشد. در تمامی انواع مسیر آب مصرفی پس از اتصال به کنتور، به شیر یکطرفه قطع و وصل در ورودی ساختمان متصل می شود.

 

در لوله کشی آب سرد و گرم ساختمان، آب معمولاً از یک انشعاب اصلی وارد لوله تقسیم کننده می شود و بعد از آن توسط یک یا چند مسیر جداکننده وارد ساختمان های چند واحدی یا تک واحدی شده و انشعاب های آب سرد و گرم مصرفی، برای ورود به هر واحد در نظر گرفته می شود.

 

لوله کشی آب غرب تهران

لوله کشی آب شرق تهران

لوله کشی آب جنوب تهران

لوله کشی آب شمال تهران

لوله کشی ساختمان

لوله کشی ساختمان در تهران

 

لوله کشی ساختمان شامل راه اندازی سیستم آب بهداشتی (آب آشامیدنی) و همچنین راه اندازی و نصب سیستم فاضلاب خانگی است. البته نصب لوله‌های گاز هم در یک ساختمان شامل لوله کشی ساختمان مطرح است.

 

لوله‌های با کیفیت برای لوله کشی ساختمان این روزها سهم بالایی از بازار را به خود اختصاص داده‌اند. در بسیاری از پروژه‌های لوله کشی ساختمانی به عنوان لوله‌های آب آشامیدنی و همچنین به منظور راه اندازی تاسیسات مکانیکی از انواع لوله پنج لایه استفاده می شود.

 

صاحب خانه‌ها بیشتر تمایل دارند تا به جای استفاده از لوله‌های ارزان و بی کیفیت در لوله کشی ساختمان، از لوله‌هایی بهره ببرند که سالیان طولانی و بدون بروز هیچ گونه مشکلی برای آنها کار کند.

 

لوله کشی ساختمان غرب تهران

لوله کشی ساختمان شرق تهران

لوله کشی ساختمان جنوب تهران

لوله کشی ساختمان شمال تهران

لوله کشی فاضلاب

لوله کشی فاضلاب در تهران

 

سیستم لوله کشی فاضلاب ساختمان باید جوابگوی سطح فشار شبکه بوده و هماهنگی بین رانش و مکش هوا برای تخلیه فاضلاب وجود داشته باشد.

 

سرعت تخلیه شبکه لوله کشی فاضلاب باید متناسب و در حد قابل قبولی باشد. همانگونه که سرعت تخلیه کم مشکل ایجاد می کند، سرعت تخلیه زیاد نیز مشکل آفرین است.

 

رسوب گذاری در لوله ها می تواند منجر به صرف هزینه برای تعمیرات مجدد شود. انجام صحیح لوله کشی فاضلاب ساختمان مانع رسوب در لوله ها می شود.استفاده از مخزن رسوب گیر می تواند مانع از گرفتگی راه لوله اصلی شود.

لوله کشی فاضلاب غرب تهران

لوله کشی فاضلاب شرق تهران

لوله کشی فاضلاب جنوب تهران

لوله کشی فاضلاب شمال تهران

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *