لوله و فاضلاب

گروه اجرایی "خونه یار" برای اطمینان و جلب رضایت شما عزیزان ، بالاترین سطح خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه را ارائه می کند. از جمله خدمات گروه ما ، رفع خرابی لوله و فاضلاب  که در این مرکز به صورت تخصصی انجام می شود و علاوه بر این خدمات مشاوره رایگان نیز به شما عزیزان ارائه میشود

تخلیه چاه

تشخیص ترکیدگی لوله

گرفتگی لوله

لوله بازکنی

  • خونه یار مرکز تخصصی بررسی و رفع خرابی لوله و فاضلاب با کادری مجرب
  • خونه یار آماده پذیرش مسئولیت انجام هرگونه خدمات لوله باز کنی با تعهد کامل می باشند.
  • انجام خدمات به صورت تخصصی در مکان و زمان تعیین شده توسط شما
  • انجام خدمات سریع و تضمینی با متریال ضمانت دار
  • ۶ ماه گارانتی هرگونه خدمات  با پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته
  • اعزام تکنسین متخصص در امور لوله باز کنی در سریعترین زمان ممکن به محل شما

رضایت مشتری

هدف مرکز خدماتی و گروه اجرایی خونه یار جلب رضايت شما با خدمات سريع با کمترين هزينه ممکن و استفاده از متریال اورجینال می باشد.

انجام خدمات با ضمانت

انجام تمامی امور خدماتی شما توسط متخصصان و فنی کاران خونه یار و ارائه ضمانت نامه رسمي خونه یار براي اطمينان خاطر شما مشتريان گرامي

خدمت رسانی سریع

تماس با مرکز خونه یار و اعلام مشکل از طرف شما اعزام فنی کار متخصص به همراه متریال مورد نیاز در سریع ترین زمان ممکن به محل شما از طرف ما

لوله بازکنی

 

لوله باز کنی با تجهیزات مدرن

 

لوله بازکنی ، در نقاط مختلفی همچون ظرفشویی ، دستشویی ، حمام و … به روش های مختلف انجام می شود که در ادامه به معرفی انواع آن و روش های انجام آن میپردازیم سعی شده تا شما کاربرگرامی را در رابطه با خدماتی که در نظر دارید ثبت نمایید آشنا کرده تا هیچ جای ابهامی برای شما باقی نماند و لوله بازکنی انواع مختلفی دارد که در صورت همراهی ما در ادامه به آنها میپردازیم.

لوله بازکنی غرب تهران

لوله بازکنی شرق تهران

لوله بازکنی جنوب تهران

لوله بازکنی شمال تهران

گرفتگی لوله

 

برطرف کردن گرفتگی لوله ها

 

همانطور که ذکر میشود مشکل گرفتگی لوله برای هر ساختمان رخ می دهد اما این مشکل زمانی جدی می شود که در آپارتمان های چند واحدی رخ دهد و لوله فاضلاب یکی از واحد یا بدتر از آن لوله فاضلاب کل آپارتمان بگیرد. در این صورت است که کل آپارتمان با مشکل گرفتگی لوله درگیر می شوند و فاضلاب از تمام واحد ها بیرون می زند.

 

گرفتگی لوله غرب تهران

گرفتگی لوله شرق تهران

گرفتگی لوله جنوب تهران

گرفتگی لوله شمال تهران

گرفتگی لوله شمال تهران

تشخیص ترکیدگی لوله

 

تشخیص ترکیدگی لوله با تجهیزات (تضمینی)

 

امروزه تشخیص ترکیدگی لوله به صورت دقیق و با استفاده از تجهیزات مدرن به یکی از خواسته‌های اصلی مشتریان تبدیل شده است چرا که در روش‌های سنتی تشخیص ترکیدگی لوله و نشتی لوله‌هاُ ابتدا قسمت‌هایی که مشکوک به شکستگی لوله می‌بودند تخریب می‌شد و اگر محل نشتی لوله‌ها در قسمت دیگری بود منجر به وارد آمدن خسارت و هزینه‌های اضافی برای مالکان منازل و سازمان‌ها می‌شد، امروزه علی‌رغم پیشرفت تکنولوژی اما با گران شدن مصالح و تجهیزات ساختمانی چه از نظر اقتصادی و چه از نظر زمانی عقلانی به نظر نمی‌رسد که از روش‌های سنتی برای تشخیص ترکیدگی لوله استفاده کنیم.

 

نشتی یابی غرب تهران

نشتی یابی غرب تهران

نشتی یابی شرق تهران

نشتی یابی شرق تهران

نشتی یابی جنوب تهران

نشتی یابی جنوب تهران

نشتی یابی شمال تهران

نشتی یابی شمال تهران

تخلیه چاه

 

تخلیه چاه ۲۴ ساعته

 

تخلیه چاه با استفاده از تانکر های مختلفی انجام میشود ، تخلیه چاه با استفاده از تانکر مکنده ، آبکش و لجنکش انجام میشود که هر کدام از این تانکر ها کار مخصوص خود را دارد . برای مثال تانکر آبکش فقط آب چاه را تخلیه کرده و فضولات آن باقی میماند . و اما تانکر مکنده که یکی از بهترین نوع تانکر هاست که تمام چاه را تخلیه کرده و چیزی در آن باقی نمیماند .

تخلیه چاه غرب تهران

تخلیه چاه غرب تهران

تخلیه چاه شرق تهران

تخلیه چاه شرق تهران

تخلیه چاه جنوب تهران

تخلیه چاه جنوب تهران

تخلیه چاه شمال تهران

تخلیه چاه شمال تهران

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *