تشخیص ترکیدگی لوله

گروه اجرایی "خونه یار" برای اطمینان و جلب رضایت شما عزیزان ، بالاترین سطح خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه را ارائه می کند. از جمله خدمات گروه ما ، فروش ایزوگام  که در این مرکز به صورت تخصصی انجام می شود و علاوه بر این خدمات مشاوره رایگان نیز به شما عزیزان ارائه میشود

هزینه تشخیص ترکیدگي لوله

تشخیص دقیق محل ترکیدگی

تشخیص ترکیدگی با دستگاه

تشخیص ترکیدگی لوله

 • خونه یار مرکز تخصصی بررسی و رفع خرابی لوله و فاضلاب با کادری مجرب
 • خونه یار آماده پذیرش مسئولیت انجام هرگونه خدمات لوله باز کنی با تعهد کامل می باشند.
 • انجام خدمات به صورت تخصصی در مکان و زمان تعیین شده توسط شما
 • انجام خدمات سریع و تضمینی با متریال ضمانت دار
 • ۶ ماه گارانتی هرگونه خدمات  با پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته
 • اعزام تکنسین متخصص در امور لوله باز کنی در سریعترین زمان ممکن به محل شما

رضایت مشتری

هدف مرکز خدماتی و گروه اجرایی خونه یار جلب رضايت شما با خدمات سريع با کمترين هزينه ممکن و استفاده از متریال اورجینال می باشد.

انجام خدمات با ضمانت

انجام تمامی امور خدماتی شما توسط متخصصان و فنی کاران خونه یار و ارائه ضمانت نامه رسمي خونه یار براي اطمينان خاطر شما مشتريان گرامي

خدمت رسانی سریع

تماس با مرکز خونه یار و اعلام مشکل از طرف شما اعزام فنی کار متخصص به همراه متریال مورد نیاز در سریع ترین زمان ممکن به محل شما از طرف ما

تشخیص ترکیدگی لوله ؟

 

برای این کار متخصصان این کار قسمت هایی از لوله را که احتمال می دادند دچار ترکیدگی شده است را خراب کرده و بررسی می کردند و وای به حال روزی که ترکیدگی از یک قسمت دیگر می بود، در این صورت کلی خسارت مالی به مالک وارد می شد و باید در جای دیگر لوله دنبال نشتی می گشتند. امروزه باید با استفاده از تجهیزات و دستگاه های مدرن به بررسی ترکیدگی لوله ها پرداخت.

نحوه تشخیص ترکیدگی لوله در تهران

ترکیدگی و نشت آب می تواند درجاتی داشته باشد که بر تشخیص نیز می تواند تاثیر گذار باشد.

گاهی ترکیدگی و نشت لوله های فاضلاب به صورت واضح و بزرگ می باشد که دیگر نیاز نیست تا متخصص این کار برای تشخیص به محل بیاید و باید در اولین فرصت محل مورد نظر تخریب شده و حفاری شود تا جلوی  نشتی آب گرفته شود تا احتمال نشست زمین و ساختمان به صفر برسد.

 

گاهی نیز ترکیدگی و نشتی آب به گونه ای می باشد که با چشم نمی توان تشخیص داد که محل دقیق این کار کجاست و نیاز است تا با دستگاه به طور کامل تشخیص داده شود و به بررسی محل پرداخته شود

 

به روش های قدیمی اگر بخواهید به تشخیص نشتی بپردازید نیاز است که با هر نشانه ی کوچک هر طرف ساختمان را تخریب کرده و در صورت اشتباه دوباره به ساخت بپردازید و جای دیگر را تخریب کنید.

 

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در تهران

 

همانطور که می دانید کل شهر تهران پر از آپارتمان های غول پیکر می باشد که اگر برای تشخیص نشتی از روش های سنتی استفاده شود در تهران یک ساختمان سالم هم باقی نمی ماند و باید شاهد تخریب نقطه به نقطه در این آپارتمان ها باشیم.یکی از بهترین روش هایی که برای تشخیص نشت و ترکیدگی لوله در شهر تهران استفاده می شود این است که میزان آب مصرفی این ماه با ماه های قبل را بررسی می کنند و در صورتی که تغییر ناگهانی بالا رود در این صورت ترکیدگی و نشت تشخیص داده شده و سپس به بررسی طبقه می پردازند.

آیا هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه بیش از بدون دستگاه است؟

 

شاید در اولین نگاه به این نتیجه برسید که بله هزینه ی تشخیص نشتی با دستگاه به مراتب بیشتر از تشخیص به روش سنتی می باشد و باید کلی هزینه به متخصص دستگاه داده شود تا نشتی و ترکیدگی را تشخیص دهد.

این فکر کاملا درست است اما بهتر است بدانید که هزینه ی کلی تشخیص به روش سنتی از هزینه ی تشخیص با دستگاه بیشتر می باشد. همانطور که می دانید در تشخیص با دستگاه امکان اشتباه نیست و فقط یک محیط برای تخریب انتخاب می شود که دقیق و حساب شده می باشد ولی در تخریب سنتی کلی جا به اشتباه تخریب شده و نوسازی می شود تا اینکه یک محل درست برای تشخیص نشتی پیدا شود.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

شاید ممکن است به این فکر بیفتید که کار تشخیص ترکیدگی لوله بر عهده ی چه افراد و شرکتی می باشد، بهتر است بدانید که این کار را شرکت تخلیه چاه بر عهده گرفته است و امروزه این شغل بسیار در جامع رواج یافته است.

 

متخصصان این شرکت برای تشخیص ترکیدگی و نشت از دستگاه هایی با سنسور قوی و دوربین مخصوص استفاده می کنند که بر اثر تشخیص سرعت و قدرت آب محل نشت را تشخیص می دهد. قبلا برای این تشخیص به قدری خسارت مالی وارد می شد که گاهی جبران ناپذیر بوده و باعث تخریب کل ساختمان می شد.

در شهر تهران نیز در هر منطقه شعبه های مخصوص به این کار وجود دارد که خدمات عالی را به افراد ارائه می دهند.

 

شرکت لوله بازکنی در تهران ۴ شعبه در مناطق مختلف تهران دارد که به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان هستند و هر شعبه به صورت مستقل دارای تجهیزات جدید و حرفه ای و نیروهای آموزش دیده و با تجربه در زمینه تشخیص ترکیدگی لوله بادستگاه هستند .

 

دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله چگونه کار میکند؟

 

در این بخش در رابطه با نحوه ی روند کار دستگاه های نشت یاب صحبت خواهیم کرد. بهتر است بدانید که در ساخت این دستگاه از امواج فراصوت برای یافتن محیط دقیق نشت و ترکیدگی لوله استفاده شده است.

در دستگاه های نشت یاب یک گیرنده و فرستنده قرار داده شده است تا امواج فراصوت را فرستاده و جواب را دریافت کند.

گیرنده و فرستنده در داخل یک کپسول تعبیه شده است که این کپسول بر روی لوله یا محل نشت قرار داده می شود و امواج فراصوت به محل فرستاده می شود، هنگام دریافت این دستگاه های کامپیوتری می باشند که نوع فرکانس دریافتی را تشخیص می دهند که آیا ترکیدگی و نشتی وجود دارد یاخیر.

تشخیص دقیق محل ترکیدگی لوله

آیا می‌توانیم محل دقیق ترکیدگی را تشخیص دهیم؟

 

گاهی  ممکن است بی دلیل فشار آب منزل و یا محیط کار کم شود و بعد از بررسی مواردی به این نتیجه می رسید که شاید در لوله کشی محل ترکیدگی و یا نشتی وجود دارد که اینگونه شده و با متخصصان مخصوص این کار باید تماس گرفته شود.

امروزه متخصصان این کار نیز برای تشخیص ترکیدگی و نشت با استفاده از دستگاه اقدام به کار می کنند و در صورت نیاز محل تخریب می شود و گاهی نیز ممکن است کم شدن فشار از ترکیدگی تشخیص داده نشود.

همچنین ممکن است گاهی لوله ی محیط شما دچار ترکیدگی شده باشد که دلیل آن عدم دقت شما به علائم اولیه نشت آب می باشد که اثرات آن می تواند نم، کم شدن آب نشتی آب به دیوار ها و ریزش رنگ و گچ دیوارها باشد که در این صورت باید حتما محل تخریب شده و ترکیدگی کاملا رفع شود.

مزایای دستگاه نشت یابی

 

 • نشت یابی با ایجاد کمترین خرابی
 • تشخیص ترکیدگی در کمترین مدت
 • یافتن محل دقیق نشت و ترکیدگی
 • تخریب کمترین محیط
 • جلوگیری سریع از نشت و رطوبت ساختمان

 

تمامی این ویژگی ها از مزایای استفاده از دستگاه نشت یاب می باشد که به شما این امکان را می دهد تا با ایجاد کمترین حفره در محل جلوه ی محیط را تمیز نگه دارید و از پرداخت هزینه های اضافی بپرهیزید.

هزینه تشخیص ترکیدگي لوله

تضمین کمترین هزینه تشخیص ترکیدگی لوله بهترین خدمات توسط ما

 

قیمت تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

 

قیمت تشخیص ترکیدگی لوله و یا نشتی آن می تواند بر عوامل  مختلفی بستگی داشته باشد که این عوامل شامل موارد زیر می باشد:

 

 • متراژ متفاوت تمامی محل هایی که باید نشتی و ترکیدگی لوله در آن محیط بررسی شود.
 • مدت زمان متفاوت یافتن محل ترکیدگی لوله و یا نشتی آن که گاهی تا چند روز نیز می باشد.
 • جنس محل مثلا سنگ و کاشی و سرامیک و آسفالت و گچ و سیمان بودن محل ها هزینه های متفاوتی دارد.
 • نوع و عمق لوله کشی که گاهی نشت از لوله های توکار بوده و گاهی از لوله های روکار می باشد.
 • هزینه ی لوله های به کار برده شده برای ترمیم لوله های نشتی و شکسته
 • نوع ترمیم (توکار یا روکار بودن حالت ترمیم لوله ها)

علت ترکیدگی لوله‌های آب و نیاز به نشت یابی لوله

 

گاهی علت های مختلفی مشاهده می شود که باعث شکستگی و یا نشت لوله های توکار یا روکار شده است که این مشکلات در موتورخانه ها، برای شوفاژ ها و یا برای لوله های آب اتفاق می افتد و اصلا ربطی ندارد که این ساختمان تازه باشد و یا کهنه.

عوامل متعددی وجود دارد که باعث این نشتی ها و ترکیدگی ها شده است و لازم است در اولین فرصت این محیط ها مورد بررسی قرار بگیرد.

این عوامل شامل موارد زیر می باشد:

 

 • ممکن است لوله های پلیکا و چند لا نامناسب به هم متصل شوند.
 • لوله های آب و یا فاضلاب بر اثر کهنگی دچار پوسیدگی شده باشد.
 • خورده شدن لوله های فلزی به دلیل قرار گرفتن در خام مرطوب یا آهکی 
 • روی هم افتادن و یا قرار گرفتن دو لوله غیر هم جنس فلزی در کنار هم
 • حدیده شدن لوله ی فلزی به طور بیش از اندازه که در فشار آب بالا نشت آب صورت می گیرد
 • انقباض و انبساط لوله فلزی آب گرم شوفاژ که باعث شل شدگی اتصال های لوله ها می شود.

 

گاهی این نشتی با نم پس دادن و چکه کردن خودرا نشان می دهد که بهتر است با دستگاه های مخصوص به طور کلی بررسی شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *