لوله بازکنی غرب تهران

گروه اجرایی خانه ی نو  برای اطمینان و جلب رضایت شما عزیزان ، بالاترین سطح خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه را ارائه می کند. از جمله خدمات گروه ما ، فروش ایزوگام  که در این مرکز به صورت تخصصی انجام می شود و علاوه بر این خدمات مشاوره رایگان نیز به شما عزیزان ارائه میشود

لوله بازکنی با تلمبه ی دستی

لوله بازکنی با مواد شیمیایی

لوله بازکنی با تراکم هوا

لوله بازکنی با فنر برقی

 • خانه ی نو مرکز تخصصی بررسی و رفع خرابی لوله و فاضلاب با کادری مجرب
 • خانه ی نو آماده پذیرش مسئولیت انجام هرگونه خدمات لوله باز کنی با تعهد کامل می باشند.
 • انجام خدمات به صورت تخصصی در مکان و زمان تعیین شده توسط شما
 • انجام خدمات سریع و تضمینی با متریال ضمانت دار
 • ۶ ماه گارانتی هرگونه خدمات  با پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته
 • اعزام تکنسین متخصص در امور لوله باز کنی در سریعترین زمان ممکن به محل شما

رضایت مشتری

هدف مرکز خدماتی و گروه اجرایی خانه ی نو جلب رضايت شما با خدمات سريع با کمترين هزينه ممکن و استفاده از متریال اورجینال می باشد.

انجام خدمات با ضمانت

انجام تمامی امور خدماتی شما توسط متخصصان و فنی کاران خانه ی نو و ارائه ضمانت نامه رسمي خانه ی نو براي اطمينان خاطر شما مشتريان گرامي

خدمت رسانی سریع

تماس با مرکز خانه ی نو و اعلام مشکل از طرف شما اعزام فنی کار متخصص به همراه متریال مورد نیاز در سریع ترین زمان ممکن به محل شما از طرف ما

لوله بازکنی چه روش هایی دارد؟

 

لوله بازکنی ، در نقاط مختلفی همچون ظرفشویی ، دستشویی ، حمام و … به روش های مختلف انجام می شود که در ادامه به معرفی انواع آن و روش های انجام آن میپردازیم سعی شده تا شما کاربرگرامی را در رابطه با خدماتی که در نظر دارید ثبت نمایید آشنا کرده تا هیچ جای ابهامی برای شما باقی نماند و لوله بازکنی انواع مختلفی دارد که در صورت همراهی ما در ادامه به آنها میپردازیم.

لوله باز کنی با استفاده از فنر برقی

فنر لوله بازکنی برای باز کردن گرفتگی های سخت لوله ی توالت استفاده می کند. از موتور و فنر تشکیل شده است.

موتور فنر وسیله ای به شکل دریل می باشد که فنر به سر آن متصل شده است. این فنر متناسب با لوله می باشد که بایستی انعطاف لازم را داشته باشد تا درون خمیدگی لوله بتواند خم شود.

به منظور استفاده از این دستگاه بایستی فنر را به سر دریل یا موتور مخصوص متصل کرد و سر فنر را درون لوله فرو برد.

به دنبال آن موتور را روشن می کنیم تا فنر شروع به چرخیدن کند. زمانی که موتور روشن شد و فنر به چرخش در آمد، به آهستگی فنر را به درون لوله فشار دهید.

این عمل را تکرار کنید تا فنر به مقدار بیشتری درون لوله وارد شود و به قسمت گرفتگی لوله برسد. زمانی که نوک فنر به گرفتگی لوله برسد سبب حرکت خاک و مواد جامد سخت داخل لوله می شود و آن ها را به سمت چاه هدایت می کند.

انواع سر فنر های لوله بازکنی و کاربرد آن ها ؟

 

لوله بازکنی به کمک فنر برقی از جمله روش های معمول و رایج توسط شرکت های مختلف می باشد. بسته به دلایل گرفتگی لوله و مکانی که قرار است از فنر استفاده شود از سرفنر های مختلفی استفاده می کنند.

روش های خانگی نیز برای ساخت فنر لوله بازکنی وجو دارد که برای گرفتگی های معمولی به کار می رود.

 

 

این سر فنرهای لوله بازکنی شامل موارد زیر می باشد:

 • سرفنر مارپیچی یک رشته‌ای : کاربرد در باز کردن موانع مخصوصاً تکه سنگ
 • سرفنر ابزارگیر : کاربرد در گرفتن ابزار و فنرهای شکسته شده
 • سرفنر الماسی : کاربرد در شکستن آجر و قطعات سیمانی کوچک و نیز رسوبات سخت داخل لوله
 • سرفنر ریشه‌بر کج بیلی : کاربرد در بریدن ریشه های مسدود کننده لوله
 • دسته فنر گردان آهنی : کاربرد در دستگیره جهت چرخاندن میله
 • سرفنر برسی : کاربرد در جارو کردن داخل لوله پس از رفع رسوبات
 • سر مته قلمی : کاربرد در خرد کردن رسوبات و اجسام سخت
 • سرفنر نیزه‌ای : کاربرد در شکستن و سست کردن ماسه و لایه‌های سخت
 • سرفنر مته‌ای گرد : کاربرد در پاکسازی رسوبات ماسه‌ای و لجن و گل ته مانده
 • سرفنر ریشه‌بر : کاربرد در بریدن و خرد کردن ریشه‌های الیاف‌دار
 • سرفنر استاندارد مارپیچی دو رشته‌ای : کاربرد در باز کردن شبکه از تکه پارچه و تکه سنگ

لوله بازکنی با تراکم هوا

 

اگر دلیل گرفتگی لوله ی فاضلاب انباشتگی خاک داخل لوله باشد، در اینطور مواقع از لوله بازکنی با تراکم هوابرای باز کردن لوله استفاده می شود.نحوه استفاده از این دستگاه به این شکل است که با تلنبه زدن، هوا داخل دستگاه فشرده می شود و مقدار فشار درون دستگاه توسط یک عقربه نشان داده می شود.

با قرار دادن دهانه این وسیله بر روی دهانه لوله و کشیدن اهرم دستگاه، هوایی که داخل دستگاه به شکل فشرده است وارد لوله می شود و گرفتگی های داخل لوله را مجبور به حرکت می کند.

 

چه زمانی از لوله بازکنی با تراکم هوا استفاده می شود؟

 

لوله بازکنی با تراکم هوا زمانی استفاده می شود که ساختمان دارای لوله کشی فاضلاب پیچیده با پیچ و خم های بسیار زیاد باشد.

در چنین ساختمان هایی اصلا نمی توان از لوله بازکنی فنر برقی استفاده نمود چون هر چقدر هم فنر انعطاف داشته باشد باز هم نمی تواند به خوبی گرفتگی های موجود در زانویی را به خوبی رفع کند.

به همین خاطر دستگاه تراکم هوا بکار می برند که به وسیله فشار هوا تمامی گرفتگی ها و عامل انسداد را باز می کند.

انجام لوله بازکنی با تراکم هوا کار سختی است و کسی که آن را انجام می دهد باید تخصص و تجربه کافی داشته باشد، وگرنه باعث ایجاد مشکلات بیشتری خواهد شد.

لوله بازکنی با مواد شیمیایی

موثرترین روش است که با ریختن آن در چاهک، گرفتگی لوله به راحتی از بین می‌رود و مجرای لوله باز می‌شود. ریختن مقدار کافی از این مواد به داخل لوله، امکان بازشدن گرفتگی داخل لوله وجود دارد. باید در ذهن داشت که سرعت اثر کردن لوله باز کن های شیمیایی کند است.

 

جایگزین مناسب برای اسید های لوله بازکنی چیست؟

 

میتوانید به جای استفاده از محلولهای مضر برای انسان مانند محلول لوله بازکن توالت، محلول لوله بازکن سینک ظرفشویی، محلول لوله بازکن دستشویی و محلول لوله بازکن فاضلاب از جایگزین های بهتری که در ادامه گفته شده استفاده نمایید:

 

 • استفاده از تلمبه پلاستیکی
 • خودتان محلول لوله بازکن خانگی درست کنید. با استفاده از نوشابه های گازدار، سرکه سفید و جوش شیرین میتوانید گرفتگی ها را باز کنید.
 • خرید فنر لوله بازکن دستی
 • اگر همه این موارد کارساز نبود یا با مشکل مواجه شد بهتر است با شرکت لوله بازکنی تماس بگیرید.

با مواد لوله بازکنی به لوله ها آسیب میزنید؟

 

مواد شیمیایی لوله باز کنی بویژه مارک های ارزان قیمت میتواند سیستم لوله کشی ساختمان شما را خراب کند.

محلول های اسیدی بدلیل داشتن ماده ای به نام اسید هیدروکلریک که یک ماده خورنده است، بیشتر از اینکه رفع گرفتگی لوله شما را هدف قرار دهند، باعث پوسیدگی، خراب شدن و نابود شدن لوله های پلاستیکی و آهنی فاضلاب میشوند.

هر بار که از این مواد استفاده میکنید، به سیستم لوله کشی خود آسیب میرسانید که پس از مدتی نیاز به تعمیر و بازسازی خواهند داشت. تعمیرات لوله کشی در حال حاضر بسیار گران و سرسام آور هستند.

لوله بازکنی با استفاده از تلمبه ی دستی

تلمبه دستی وسیله ای برای باز کردن گرفتگی های سطحی و ضعیف در لوله فاضلاب می باشد. این وسیله شامل پمپ و دسته و یک قطعه پلاستیکی نیم دایره ای شکل که نام پمپ به آن داده می شود و یک دسته که روی آن قرار گرفته است.

برای ایجاد چسبندگی بیشتر و قوی‌تر عمل کردن چاه بازکن، دور تا دور لبه پلاستیکی بخشی را که قرار است به سینک بچسبد، پارافین بمالید.

قسمت پلاستیکی لوله بازکنی را طوری که آب نتواند به زیر این کلاهک برود روی چاهک قرار دهید و مقداری آب در سینک ریخته سپس دسته چاه بازکن را محکم به سمت پایین فشار دهید. این حرکت را چندین مرتبه تکرار کنید.

چاه بازکن را بردارید تا آب درون سینک با فشار وارد چاهک شود و ذرات داخل لوله را به درون فاضلاب ببرد. سپس آب داغ را باز کنید تا وارد لوله شود و جداره لوله را کاملا پاکسازی کند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *