امور عایق کاری

گروه اجرایی "خونه یار" برای اطمینان و جلب رضایت شما عزیزان ، بالاترین سطح خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه را ارائه می کند. از جمله خدمات گروه ما ، فروش ایزوگام  که در این مرکز به صورت تخصصی انجام می شود و علاوه بر این خدمات مشاوره رایگان نیز به شما عزیزان ارائه میشود

امور عایق کاری - عایق آب

آسفالت کاری

امور قیرگونی

نصب ایزوگام

فروش ایزوگام

  • خونه یار مرکز تخصصی بررسی و نصب ایزوگام با کادری مجرب
  • خونه یار آماده پذیرش مسئولیت انجام هرگونه نصب ایزوگام با تعهد کامل می باشند.
  • انجام خدمات به صورت تخصصی در مکان و زمان تعیین شده توسط شما
  • انجام خدمات سریع و تضمینی با متریال ضمانت دار
  • ۶ ماه گارانتی هرگونه خدمات  با پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته
  • اعزام تکنسین متخصص در امور ایزوگام در سریعترین زمان ممکن به محل شما

رضایت مشتری

هدف مرکز خدماتی و گروه اجرایی خونه یار جلب رضايت شما با خدمات سريع با کمترين هزينه ممکن و استفاده از متریال اورجینال می باشد.

انجام خدمات با ضمانت

انجام تمامی امور خدماتی شما توسط متخصصان و فنی کاران خونه یار و ارائه ضمانت نامه رسمي خونه یار براي اطمينان خاطر شما مشتريان گرامي

خدمت رسانی سریع

تماس با مرکز خونه یار و اعلام مشکل از طرف شما اعزام فنی کار متخصص به همراه متریال مورد نیاز در سریع ترین زمان ممکن به محل شما از طرف ما

قیمت ایزوگام

امور عایق کاری - عایق آب ( فروش ایزوگام )

 

شرکت های تولید کننده بسیاری وجود دارند که به تولید ایزوگام می پردازند. اما تولیدات برخی از آنها کیفیت استانداردی ندارد و پس از مدتی از بین می رود. همچنین مواد اولیه تولیدی برخی دیگر از شرکت های تولید کننده ایزوگام غیر استاندارد می باشد. برای عایق کاری بنا ها باید از ایزوگامی استفاده شود که مرغوب باشد و کیفیت مناسبی را داشته باشد. همچنین ایزوگام استفاده شده در ساختمان ها باید استاندارد لازم را داشته باشد. ایزوگام های غیر استاندارد طول عمر کمتری دارند و کارایی مناسب را ندارند و پس از مدتی از بین خواهند رفت. ایزوگام خونه یار برای عایق کاری ساختمان ها و رضایت مشتری از جنس ایزوگام سعی بر این داشته تا از بهترین برند ها و بهترین نوع کیفیت ایزوگام را در خدمات خود و یا حتی برای فروش در اختیار شما عزیزان قرار میدهد.

 

قیمت ایزوگام غرب تهران

قیمت ایزوگام غرب تهران

قیمت ایزوگام شرق تهران

قیمت ایزوگام شرق تهران

قیمت ایزوگام جنوب تهران

قیمت ایزوگام جنوب تهران

قیمت ایزوگام شمال تهران

قیمت ایزوگام شمال تهران

نصب ایزوگام

امور عایق کاری - عایق آب ( نصب ایزوگام )

 

نصب ایزوگام با قیمت مناسب

 

پس از انتخاب ایزوگام خوب و درجه یک و برآورد قیمت نصب ایزوگام ،حال نوبت به نصب آن می رسد، نصب ایزوگام از اهمیت بالایی برخوردار بوده چرا که در صورت عدم نصب صحیح، تمام تلاش ها بیهوده خواهد بود. از این رو حال به نصاب ایزوگام نیاز داریم. نصاب ایزوگام تاثیر بسزایی در کیفیت کار دارد، حتی ارزان ترین ایزوگام در صورتی که توسط نصاب حرفه ای و مجرب انجام شود می تواند با بهترین برند ایزوگام از نظر مدت زمان عمر ایزوگام برابری کند. اگر نصاب، حرفه ای و کاربلد نباشد بهترین نوع ایزوگام نیز عملکرد لازم را نخواهد داشت.

 

نصب ایزوگام غرب تهران

نصب ایزوگام غرب تهران

نصب ایزوگام شرق تهران

نصب ایزوگام شرق تهران

نصب ایزوگام جنوب تهران

نصب ایزوگام جنوب تهران

نصب ایزوگام شمال تهران

نصب ایزوگام شمال تهران

اجرای قیر گونی

امور عایق کاری - عایق آب ( قیر گونی )

 

اجرای قیرگونی پشت بام چگونه است؟

 

اجرای قیرگونی پشت بام پس از اجرای کلیه تاسیسات عبوری از کف‌ها و بام و شیب‌بندی و دورچینی با انجام می‌شود. جهت اجرای قیرگونی پشت بام باید سطح کار، کاملاً خشک باشد به همین دلیل باید از اجرای کار در شرایط بارندگی، اجتناب گردد. در قیرگونی پشت بام ابتدا باید شیب‌بندی پشت بام به یكی از روشهای درست انجام گرفته و شیب‌ بندی كاملاً خشك شده باشد. تعداد لایه‌ های قیرگونی پشت بام بستگی به نوع پوشش محافظ روی آن و همچنین شرایط جوی و … دارد.

 

قیر گونی غرب تهران

قیر گونی غرب تهران

قیر گونی شرق تهران

قیر گونی شرق تهران

قیر گونی جنوب تهران

قیر گونی جنوب تهران

قیر گونی شمال تهران

قیر گونی شمال تهران

آسفالت کاری

امور عایق کاری - عایق آب ( آسفالت کاری)

 

آسفالت کاری با خیال راحت

 

آسفالت کاری یکی از کار‌های تخصصی است که باید توسط یک پیمانکار حرفه ای ارائه شود. کاربرد اصلی آسفالت بیشتر برای ایجاد پوشش روی جاده‌ها است ولی برای بعضی از محوطه‌های شهری، پارکینگ، پارک، درزگیری پشت بام‌ها و ... هم کارایی دارد. اکنون اگر برای آسفالت کاری به دنبال بهترین شرکت‌ها و پیمانکاران هستید؛ روی ما حساب کنید. از کاربردهای دیگر آسفالت کاری می‌توان به تولید محصولات قیری ضد آب مانند پوشش پشت‌بام و یا درزگیری پشت‌بام‌های مسطح اشاره نمود.

آسفالت کاری غرب تهران

آسفالت کاری غرب تهران

آسفالت کاری شرق تهران

آسفالت کاری شرق تهران

آسفالت کاری  جنوب تهران

آسفالت کاری جنوب تهران

آسفالت کاری شمال تهران

آسفالت کاری شمال تهران

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *