ایزوگام

گروه اجرایی "خونه یار" برای اطمینان و جلب رضایت شما عزیزان ، بالاترین سطح خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه را ارائه می کند. از جمله خدمات گروه ما ، اجرای ایزوگام  که در این مرکز به صورت تخصصی انجام می شود و علاوه بر این خدمات مشاوره رایگان نیز به شما عزیزان ارائه میشود

ایزوگام چیست ؟

بهترین ایزوگام

انواع ایزوگام

قیمت ایزوگام

نصب ایزوگام

 • خونه یار مرکز تخصصی بررسی و اجرای ایزوگام با کادری مجرب
 • خونه یار آماده پذیرش مسئولیت انجام هرگونه امور ایزوگام با تعهد کامل می باشند.
 • انجام خدمات به صورت تخصصی در مکان و زمان تعیین شده توسط شما
 • انجام خدمات سریع و تضمینی با متریال ضمانت دار
 • ۶ ماه گارانتی هرگونه خدمات  با پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته
 • اعزام تکنسین متخصص در امور ایزوگام در سریعترین زمان ممکن به محل شما

رضایت مشتری

هدف مرکز خدماتی و گروه اجرایی خونه یار جلب رضايت شما با خدمات سريع با کمترين هزينه ممکن و استفاده از متریال اورجینال می باشد.

انجام خدمات با ضمانت

انجام تمامی امور خدماتی شما توسط متخصصان و فنی کاران خونه یار و ارائه ضمانت نامه رسمي خونه یار براي اطمينان خاطر شما مشتريان گرامي

خدمت رسانی سریع

تماس با مرکز خونه یار و اعلام مشکل از طرف شما اعزام فنی کار متخصص به همراه متریال مورد نیاز در سریع ترین زمان ممکن به محل شما از طرف ما

ایزوگام

 

ایزوگام از جمله محصولاتی می باشد که از چندین سال پیش در سراسر کشور رایج شد تا مشکلات چکه کردن آب از سقف ها را رفع کند.

همانطور که می دانید این محصول در واقع نوعی عایق آب محسوب می شود که امروزه بر روی اکثریت پشت بام ها دیده می شود البته به جز پشت بام هایی که حالت شیروانی دارند.

متخصصان این کار نیز باید به صورت دوره ای نصب این محصول را یاد بگیرند زیرا اگر نصب ایزوگام درست صورت نگیرد در این صورت آب به زیر آن نفوذ کرده و سقف خانه دوباره خیس می شود.

نصب ایزوگام

ایزوگام چیست ؟ ( رند نصب ایزوگام )

نصب ایزوگام نیز مانند نصب سایر محصولات نیازمند این است که فرد با تجربه و متخصص در این امر کار را گردن بگیرد تا بعد از نصب برای شما مشکلی پیش نیاید.

البته ناگفته نماند که جنس ایزوگام نیز در ماندگاری و دوام آن بر روی سقف تاثیر بسزایی دارد اما متخصص با تجربه ی این کار می داند که چگونه در هر سطح  ایزوگام را چگونه نصب کند که طول عمر ماندگاری ایزوگام 2 برابر شود و شما با رضایت کامل از آن به راحتی زندگی کنید.

متخصص تازه کار این تجربه را ندارد که چه اندازه حرارت می تواند ایزوگام را خوب بچسباند و یا نمی داند چه اندازه قیر گونی برای چسباندن به سطح های غیر هموار مناسب می باشد.

نصب ایزوگام اصول و مقدماتی دارد که اگر به درستی نصب نشود ممکن است در اولین برف و باران بعد از نصب سقف خانه به طور کامل خیس شود و راحتی و آسایش خانه ی شما را به هم بزند.

ایزوگام چیست ؟ ( تعریف ایزوگام )

ایزوگام چیست ؟

 

ایزوگام نوعی از محصولات فرآورده های نفتی می باشد که مواد تشکیل دهنده ی مواد قیر و برخی از الیاف های مصنوعی می باشد.در واقع ایزوگام نوعی عایق آب و رطوبت می باشد که برای نصب باید به آن حرارت مستقیم نفوذ کند تا چسبناک شده و به سطح صاف بچسبد.این محصول در واقع علاوه بر پشت بام به کف استخر ها نیز چسبانده می شود تا از هدر رفت آب به سطح زمین جلوگیری کند.

عوامل موثر بر هزینه ایزوگام

 

هنگامی که به بحث هزینه در مورد این محصولات می رسید هیچ هزینه ی مشخصی را شما نمی توانید حدس بزنید. هزینه ی نصب ایزوگام می تواند برای هر خانه و سطحی کاملا متفاوت و متغیر باشد.

 

از جمله عواملی که در متغیر بودن هزینه های ایزوگام موثر می باشد شامل موارد زیر می باشد:

 

 • متفاوت بودن متراژ و مساحت محلی که قرار است ایزوگام نصب شود.
 • نوع ایزوگام انتخابی و مناسب برای محل مورد نظر شما که قرار است ایزوگام نصب شود.
 • محل مورد نظر نیاز به قیر کشی و تمیز کاری دارد یا خیر.
 • هزینه ی رفت و آمد و حمل و نقل ایزوگام ها و ابزار های مورد نیاز
 • استفاده از برخی از ابزار های گوناگون برای محل های متفاوت
 • زیر سازی های اولیه در انواع سطوح مختلف

 

بهتر است بدانید هنگامی که متخصصان نصب به محل مراجعه می کنند با خود افراد کمکی را نیز به محل می برند تا در صورتی که سطح نیاز به زیرسازی داشته باشد یا فلزی باشد فرد کمکی به زیر سازی پرداخته و محل های فلزی را ابتدا می سابد تا زنگ زدگی های محل کاملا پاک شود و سپس با استفاده از رنگ های ضدزنگ محل را یک دست می کند تا برای  نصب ایزوگام آماده باشد.
همچنین دستمزد های مختلفی برای هر متخصص وجود دارد که در متغیر بودن قیمت ها موثر می باشد. گاهی نیز سطح مورد نظر برای ایزوگام حالت موزاییکی می باشد که فرد کمکی باید ابتدا کل سطح را با سیمان و دوغاب یک دست کند و سپس محیط باید کاملا قیرگونی شود تا ایزوگام به طور کلی و محکم به سطح بچسبد.

قیمت ایزوگام

ایزوگام چیست ؟ ( قیمت ایزوگام )

 

خونه یار اجرای پروژه های ایزوگام از فونداسیون تا پشت بام در همه مناطق تهران را بر عهده دارد. قیمت نصب ایزوگام در صورت نیاز به زیرسازی توسط متخصص نصب اعلام شده و بستگی به سطح زیر کار دارد. برای اجرای ایزوگام روی سطوح موزاییک، ابتدا باید سطح کار با سیمان و دوغاب به طور کامل مسطح شود.

قیمت نصب ایزوگام برای زیرسازی به صورت جداگانه محاسبه و برهزینه نهایی افزوده می شود. چنانچه سطح زیر کار فلزی باشد همیار اعزامی ابتدا زنگ زدگی و دیگر آلودگی ها را زدوده و سپس نسبت به نصب ایزوگام اقدام می کند. اجرای آستری ضد زنگ بر روی سطوح فلزی الزامی است.

 

 

 

 

ایزوگام  (هر متر مربع) ۳۰۰۰ تا ۳۵۰۰ تومان
قیرگونی تک لایه و اجرا (هر متر مربع) ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ تومان
قیرگونی دولایه واجرا (هر متر مربع) ۳۵۰۰ تا ۵۰۰۰ تومان
آسفالت قطر یک سانت (هر متر مربع) اعلام قیمت توسط همیار
زیر سازی اعلام قیمت توسط همیار
سرویس زیر ۱۰ متر مربع ۱۲۰۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰۰ تومان

انتخاب ایزوگام مناسب...!

همانطور که می دانید و در بخش های قبل گفته شد انتخاب ایزوگام مناسب باید توسط متخصصان با تجربه صورت بگیرد تا شما بتوانید به راحتی و با آسایش خاطر زندگی کنید. هنگامی که افراد برای اجرای ایزوگام به مغازه مراجعه می کنند متخصص از افراد مراجعه کننده محل دقیق را می پرسند و شرایط آب و هوایی را نیز به طور کامل در نظر می گیرند که در انتخاب ایزوگام مناسب موثر می باشد.

 • ایزوگام مناسب مناطق گرمسیر :

 

همانطور که می دانید در مناطق گرمسیر باران ها و برف ملایم می بارد و هوا به قدری سرد نیست که ایزوگام را بشکند. در این نوع ایزوگام از لایه های پلی استر و قیر های اصلاح شده استفاده می شود.

 

 • ایزوگام مناسب مناطق سردسیر :

 

این نوع ایزوگام ها معمولا با ضخامت بیشتری تولید می شوند و لایه های پلیمری بیشتر و متفاوت تری با سایر ایزوگام ها دارند.

 

 • ایزوگام مناسب سرویس بهداشتی :

 

اکثرا در این قسمت ها آب در کف و دیوار ها بیشتر از هر جای دیگری تجمع می کند که بیشتر افراد با تجربه از قیرگونی برای عایق کاری استفاده می کنند اما امروزه ایزوگام های مخصوص این سطوح نیز تولید شده که مناسب این محیط می باشند.

 

 • ایزوگام مناسب استخر :

 

ساختار ایزوگام اصولا برای عایق کاری محیط هایی که آب جاری با فشار کم بر روی آن جریان دارد، مناسب است. توجه به این نکته الزامی است که عایق ایزوگام از پلیمرهای پایه قیری ساخته شده که عملا برای عایق کاری سیمان یا بتن غوطه ور در آب مناسب نیست.

 

 • ایزوگام مناسب پشت بام:

 

این نوع ایزوگام باید دولایه باشد که رویه ی آن حالت آلومینیومی باشد و قدرت چسبندگی و انعطاف آن نیز باید بالا باشد.

 

انواع ایزوگام

ایزوگام چیست ؟ ( انواع ایزوگام )

ایزوگام ها از آنجایی که بنا به عوامل مختلف هزینه های مختلفی نیز دارند از نظر مواد تشکیل دهنده نیز با هم کاملا متفاوت می باشند که در این بخش باید به بررسی جنس های مختلف ایزوگام بپردازید.
ایزوگام ها برای ساخت همگا از مواد پایه ساخته می شوند اما بر اساس استفاده در شرایط مختلف الیاف های متفاوتی به آن اضافی می شود و جنس ایزوگام و محل استفاده از ان را تغییر می دهد.

 

۱ - ایزوگام پلیمری

 

ماده ی اصلی تشکیل دهنده ی ایزوگام پلیمری قیر خالص می باشد که برای تولید قی خالص نفت خام را تقطیر می کنند تا قیر خالص به دست آید. بهتر است این موضوع را بدانید که قیر خالص در 2 صورت جامد و نیمه جامد تشکیل می شود.
برای به وجود آمدن ایزوگام پلیمری قیر خالص 60 تا 70 با پلی استر و تیشو ولایه آلومینیوم 14 تا 16 میکرون پلی اتیلن و پودر تالک و پوشال و گونی پلاستیکی باهم در دستگاه مخلوط می شوند و مایع ایزوگام پلیمری را تشکیل می دهند.
این سک روند عادی برای تولید ایزوگام می باشد. درجه ی نفوذ قیر ایزوگام طول عمر ایزوگام در آب بندی را نشان می دهد.

 

۲ - ایزوگام دمیده

 

قیر ماده ی اصلی تشکیل دهنده ی این محصول می باشد. برای تهیه ی قیر دمیده در واقع هوا به داخل نفت کوره یا مازوت دمیده می شود و از این قیر برای تهیه ی ایزوگام دمیده استفاده می شود.
بهتر است بدانید قیر دمیده درجه نفوذ پایین تری نسبت به قیر خالص دارد پس در نتیجه ایزوگام  دمیده لایه کمتر و ماندگاری کوتاه تری نسبت به ایزوگام پلیمری دارد.
مواد تشکیل دهنده ی این ایزوگام قیر دمیده پلی استر و تیشو ولایه آلومینیوم 14 تا 16 میکرون وپلی اتیلن و پودر تالک می باشد که بعد از وارد شدن به برج تقطیر به محصول نهایی تبدیل می شود.

 • انواع ایزوگام بر اساس لایه های به کار رفته به دو نوع کلی تقسیم می شود:

 

۱. ایزوگام تک لایه : ظرافت و انعطاف بیشتری دارد که بیشتر در موارد داخلی مورد استفاده قرار می گیرند.

۲. ایزوگام دو لایه : ضخامت و استحکام بیشتری دارد.

 

 • انواع ایزوگام بر اساس روکش سطح به دو نوع کلی تقسیم می شود که در برندهای مختلف دیده می شود.

 

۱. ایزوگام با روکش آلومینیومی : برای محیط هایی استفاده می شود که بیشتر در معرض نور خورشید می باشند. مانند پشت بام ها

۲. ایزوگام بدون روکش آلومینیومی : عایق هایی برای رطوبت و آب می باشند که برای محیط های داخلی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.

بهترین ایزوگام

ایزوگام چیست ؟ ( بهترین نوع ایزوگام )

ویژگی های بهترین ایزوگام

 

گاهی ممکن است خودتان دوست داشته باشید که ویژگی های یک ایزوگام خوب را بشناسید تا در حین خرید به مشکل برنخورید.

 

در این قسمت بهترین ویژگی هایی که یک ایزوگام باید داشته باشد را برای شما مشخص می کنید:

 

 •  حتما باید مواد تولید ایزوگام از پلیمر و قیر باشد در غیر این صورت ایزوگام نامرغوب می باشد.
 • اگر ایزوگام بوی نامطبوعی دارد و شما را آزار می دهد این ایزوگام از جنس عالی نیست. بویی شبیه گازوئیل و مازوت می دهد.
 • هنگام خرید ایزوگام حتما چک کنید که رنگ و یا سیاهی ایزوگام بر روی دستتان ظاهر نشود زیرا در اگر سیاهی آن بر روی دستتان ظاهر شود جنس ایزوگام کاملا نامرغوب می باشد.
 • حین خرید حتما دقت داشته باشید که ایزوگام انعطاف بالایی داشته باشد و به راحتی خم شود در این صورت جنس ایزوگام مرغوب می باشد.
 • قبل از خرید حتما قسمتی از ایزوگام را پاره کنید تا ببینید داخل آن الیاف وجود دارد یا خیر وجود الیف نشان دهنده ی کیفیت محصول می باشد.
 • رول های ایزوگام باید به طول 10 متر و عرض 1 متر باشد و از نظر ضخامت نیز بیشتر از 4 میلی باشد انعطاف آن کم می شود.
 •  در ایزوگام باید 2 لایه ی تقویتی نیز وجود داشته باشد که یک لایه نخ دار و تیشو و لایه ی دیگر حالت پلی استر سوزنی باشد.

 

بهتر است برای انجام کار های ایزوگام به یک مرکز معتبر و مخصوص این کار مراجعه کنید تا برای انتخاب ایزوگام و کار های اولیه نیز به راحتی خودشان به شما کمک کنند و دیگر نیاز نباشد که شما استرس انتخاب ایزوگام را بگیرید.
متخصصان با تجربه این کار که در مراکز معتبر به این کار مشغول می باشند به خود اجازه نمی هند که اعتبار شرکت را با انتخاب ایزوگام نامرغوب از بین ببرند و با بهترین و مرغوب ترین محصولات شما را راضی نگه می دارند.

 

چگونه مرغوب بودن یک ایزوگام را تشخیص دهیم؟

 

گاهی ممکن است خودتان دوست داشته باشید که ویژگی های یک ایزوگام خوب را بشناسید تا در حین خرید به مشکل برنخورید. در این قسمت بهترین ویژگی هایی که یک ایزوگام باید داشته باشد را برای شما مشخص می کنید:

 

 

 • حتما باید مواد تولید ایزوگام از پلیمر و قیر باشد در غیر این صورت ایزوگام نامرغوب می باشد.
 • اگر ایزوگام بوی نامطبوعی دارد و شما را آزار می دهد این ایزوگام از جنس عالی نیست. بویی شبیه گازوئیل و مازوت می دهد.
 • هنگام خرید ایزوگام حتما چک کنید که رنگ و یا سیاهی ایزوگام بر روی دستتان ظاهر نشود زیرا در اگر سیاهی آن بر روی دستتان ظاهر شود جنس ایزوگام کاملا نامرغوب می باشد.
 • حین خرید حتما دقت داشته باشید که ایزوگام انعطاف بالایی داشته باشد و به راحتی خم شود در این صورت جنس ایزوگام مرغوب می باشد.
 • قبل از خرید حتما قسمتی از ایزوگام را پاره کنید تا ببینید داخل آن الیاف وجود دارد یا خیر وجود الیف نشان دهنده ی کیفیت محصول می باشد.
 • رول های ایزوگام باید به طول 10 متر و عرض 1 متر باشد و از نظر ضخامت نیز بیشتر از 4 میلی باشد انعطاف آن کم می شود.
 • در ایزوگام باید 2 لایه ی تقویتی نیز وجود داشته باشد که یک لایه نخ دار و تیشو و لایه ی دیگر حالت پلی استر سوزنی باشد.

 

 

بهتر است برای انجام کار های ایزوگام به یک مرکز معتبر و مخصوص این کار مراجعه کنید تا برای انتخاب ایزوگام و کار های اولیه نیز به راحتی خودشان به شما کمک کنند و دیگر نیاز نباشد که شما استرس انتخاب ایزوگام را بگیرید.
متخصصان با تجربه این کار که در مراکز معتبر به این کار مشغول می باشند به خود اجازه نمی هند که اعتبار شرکت را با انتخاب ایزوگام نامرغوب از بین ببرند و با بهترین و مرغوب ترین محصولات شما را راضی نگه می دارند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *