گروه اجرایی "خونه یار" برای اطمینان و جلب رضایت شما عزیزان ، بالاترین سطح خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه را ارائه می کند. از جمله خدمات گروه ما ، ساخت انواع درب آکاردئونی که در این مرکز به صورت تخصصی انجام می شود و علاوه بر این خدمات مشاوره رایگان نیز به شما عزیزان ارائه میشود

ساخت درب آکاردئونی

قیمت درب های آکاردئونی

انواع درب های آکاردئونی

نصب درب آکاردئونی

ساخت درب آکاردئونی

 • خونه یار مرکز تخصصی بررسی و انجام امور جوشکاری با کادری مجرب
 • خونه یار آماده پذیرش مسئولیت انجام هرگونه خدمات جوشکاری با تعهد کامل می باشند.
 • انجام خدمات به صورت تخصصی در مکان و زمان تعیین شده توسط شما
 • انجام خدمات سریع و تضمینی با متریال ضمانت دار
 • ۶ ماه گارانتی هرگونه خدمات  با پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته
 • اعزام تکنسین متخصص در امور جوشکاری در سریعترین زمان ممکن به محل شما

رضایت مشتری

هدف مرکز خدماتی و گروه اجرایی خونه یار جلب رضايت شما با خدمات سريع با کمترين هزينه ممکن و استفاده از متریال اورجینال می باشد.

انجام خدمات با ضمانت

انجام تمامی امور خدماتی شما توسط متخصصان و فنی کاران خونه یار و ارائه ضمانت نامه رسمي خونه یار براي اطمينان خاطر شما مشتريان گرامي

خدمت رسانی سریع

تماس با مرکز خونه یار و اعلام مشکل از طرف شما اعزام فنی کار متخصص به همراه متریال مورد نیاز در سریع ترین زمان ممکن به محل شما از طرف ما

درب آکاردئونی چیست ؟

 

درب آکاردئونی یکی از بهترین درب هایی می باشد که امروزه از آنها در پارکینگ ها، درب منازل و ادارات و شرکت ها  استفاده می شود. درب آکاردئونی در انواع مدل ها و رنگ های مختلف تولید می شود که جنس آنها نیز به خواست مشتری کاملا می تواند متفاوت باشد.

وظیفه ی اصلی درب های آکاردئونی این است که از منزل و یا محیط کاری شما در مقابل سرقت دزد ها محافظت می کند.

بهتر است بدانید که این درب ها به دلیل اینکه از آهن و یا فولاد سخت تولید می شوند به راحتی نمی توان این درب ها را برش زد و برای برش این درب ها به وسایل ویژه ای نیاز می باشد.

این امنیت درب به شما این امکان را می دهد که با خیال راحت و با اطمینان کامل منزل و محل کارتان را ترک کنید و از امنیت کامل محل مطمئن باشید.

این درب ها کاملا امن بوده و به شما آرامش خاطر می دهند تا نگران نباشید.

ساخت درب آکاردئونی در تهران

 

سوال واضح برخی از افراد در سایت های فروش درب آکاردئونی این است که آیا درب های آکاردئونی در شهر تهران نیز ساخته و به فروش می رسد؟

 

 • در رابطه با این سوال بهتر است بدانید که در شهر تهران نیز برای اینکه افراد به راحتی بتوانند به درب های آکاردئونی دسترسی داشته باشند کارگاه هایی ایجاد شده که در آن به ساخت درب های آکاردئونی می پردازند.

 

 • در این مراکز افرادی متخصص که در کار آهنگری و جوشکاری ماهر می باشند مشغول به کارهستند و درب های آکاردئونی را با توجه به سلیقه و خواسته ی شما می سازند.

 

 

برای ساخت درب آکاردئونی در تهران متخصصان این کار ابتدا به طور دقیق طول و ارتفاع محل را به خوبی اندازه گیری کرده و سپس از صاحب کار می خواهند تا ویژگی های مد نظر خود را بیان کنند.

 

متخصص ساخت با در نظر گرفتن تمامی ویژگی های گفته شده شروع به کار می کند، اگر فرد این درب را با تراکم بالا خواسته باشد طرح های درب نزدیک به هم جوش زده می شود و درز های درب کمتر می شود و اگر برعکس بود طرح های درب بزرگتر زده می شود.باید دقت داشته باشید که اگر کار جوشکاری درب به درستی صورت نگیرد در این صورت درب از مرغوبیت پایینی برخوردار می باشد که این اصلا خوب نمی باشد.

 

 • با ایجاد همچین کارگاه هایی در شهر تهران افراد خواستار این درب ها در کمترین زمان ممکن می توانند درب آکاردئونی مورد علاقه خود را داشته باشند و از آن استفاده کنند.

 

قابل ذکر می باشد که هزینهی این درب ها می تواند در کیفیت درب ها تاثیر مستقیم داشته باشد. هنگامی که شما درب با هزینه ی پایین سفارش می دهید متخصص مجبور می باشد از آهن کمتر و یا نامرغوب در ساخت استفاده کند که این اصلا خوب نیست.

برای نصب درب آکاردئونی نیاز است تا مواردی رعایت شود تا حین نصب برای متخصص مشکلی پیش نیاید.

 

بهتر است بدانید قبل از نصب درب آکاردئونی باید طول و عرض و ارتفاع محل باید به طور کامل اندازه گیری شود. باید در نظر داشته باشید که وجود مشکل حتی به صورت چند سانت باعث ایجاد مشکل در نصب برای متخصص می شود.

 

بهتر است برای جلوگیری از این مشکل افرادی برای اندازه گیری دقیق به محل فرستاده شوند تا در نصب مشکل ایجاد نشود.

 

سپس باید چهار چوب مورد نیاز در محل به درستی نصب و محکم کاری شود. به یاد داشته باشید که نحوه ی باز و بسته شدن و سمت حرکت درب به سلیقه ی شما بستگی دارد.

 

 • در نظر داشته باشید که درب های آکاردئونی در کارگاه به چارچوب جوش زده می شوند و به همسایگان مزاحمتی ایجاد نمی کنند.

 

تمامی درب هایی که در تهران و یا سایر نقاط ساخته می شوند بسیار مقاوم می باشند و از امنیت بالایی برخوردار می باشند . بهتر است بدانید که تمامی درب های آکاردئونی حین باز و بسته شدن هیچ صدایی از خود ایجاد نمی کنند که آرامش همسایگان را برهم بزند.

بهتر است بدانید درب های آکاردئونی مشخصات یکسانی ندارند چرا که افراد با سلیقه های متفاوتی این درب های را سفارش می دهند؛ اما تمامی این درب ها ویژگی های بارزی دارند که قابل تشخیص بودن این درب را امکان پذیر می کند.

این نوع درب ها از چهار چوب آهنی تشکیل شده اند که به شکل آکاردئون باز و بسته می شوند. این چهار چوب که از آهن ساخته شده است ابتدا بر روی درب جا انداخته می شود.

 

بر روی این چهار چوب نیز ریل هایی نصب می باشد که باعث می شود درب روی این ریل ها به راحتی باز و بسته شود. بهتر است بدانید که در ساخت این درب ریل ها به صورت بالا و پایین چیده می شوند که در بسیاری از درب ها وزن اصلی درب بر روی ریا های بالایی می باشد ولی در اندکی از درب ها نیز وزن درب روی ریل پایینی می باشد.

 • ۱

 

از دیگر مشخصات این درب ها این می باشد که بر روی این درب ها قفل هایی تعبیه می شود که نوع قفل بر اساس خواست مشتری هم می تواند به صوت قفل روکار باشد که قابل مشاهده می باشد و همچنین ممکن است که به سلیقه ی مشتری از قفل های مخفی استفاده شود.

 

 • ۲

 

بسیاری از افراد به منظور بالا رفتن کیفیت و امنیت درب های آکاردئونی می خواهد تا از قفل های مخفی برای این کار استفاده شود. همچنین برخی از افراد نیز به منظور بالا رفتن امنیت درب دوست دارند تا چندین جای قفل بر روی درب آکاردئونی آنها نصب شود.

 

 • ۳

 

 هرچه تعداد قفل های نصب شده بیشتر باشد به همان نسبت نیز کیفیت و امنیت درب بیشتر می شود پرا که برای باز کردن چندین قفل زمانی بیشتر نیاز می باشد سارق آن همه وقت ندارد که چندین ساعت از دزدی خود را به باز کردن قفل های سخت بپردازد.

 

 • ۴

 

از دیگر ویژگی های درب های آکاردئونی این می باشد که این درب ها دارای دستگیره هایی با شکل ها و حالت های گوناگون می باشند که افراد خواستار این نوع درب ها دستگیره های متفاوتی را با توجه به سلیقهی شخصی سفارش می دهند.

 

 • ۵

 

مهمترین ویژگی این درب باز و بسته شدن درب به شکل آکاردئون می باشد که کمترین جای ممکن را در بر می گیرد و در عوض از امنیت بالایی برخوردار می باشد.نصب این درب ها نیز به صورت آکاردئون بوده و به هم به گونه ای جوش می خوردند که لولا های آن قابل حرکت می باشد.

همانطور که می دانید هنگامی که به بحث قیمت می رسید کار کمی سخت می شود چرا که برای بدست آوردن قیمت درب های آکاردئونی نیاز است تا برخی از فاکتور ها حساب شوند ا به قیمت نهایی رسید.

 

قیمت درب های آکاردئونی با توجه به نیاز ها و خواسته ها کاملا متفاوت می باشد. ممکن است برخی از افراد درب هایی با تراکم بالا سفارش دهند که در این صورت وزن آهن استفاده شده در این درب بسیار بالا می باشد و متخصص این کار برای تراش درب بسیار ریزه کاری انجام میدهد ولی در مقابل برخی افراد در ب های سبک سفارش می دهند که در این صورت وزن آهن نیز کاملا کم می باشد و درب نیاز به ظریف کاری ندارد.

 

از دیگر عواملی که در قیمت درب های آکاردئونی تاثیر مستقیم دارد طول ساخت این درب می باشد. گاهی این درب های آکاردئونی را برای پنجره می خواهند و بعضی مواقع این درب را برای پارکینگ های عمومی به مراتب مقدار آهن و ابزار آلات استفاده شده  در درب پارکینگ بسیار بیشتر از ساخت یک پنجره می باشد.

 

از دیگر موارد تاثیر گذار در قیمت ساخت درب آکاردئونی

 

 • ارتفاع می باشد که هرچه ارتفاع درب آکاردئونی بیشتر باشد هزینه ی ساخت نیز افزایش می یابد.

 

از مهمترین عوامل تاثیر گذار در هزینه ی ساخت درب های آکاردئونی جنس درب می باشد. همانطور که گفته شد از آهن برای ساخت درب استفاده می شود ولی درصد خالص بودن آهن در ساخت این درب بسیار مهم می باشد هرچه درجه ی خلوص آهن استفاده شده بیشتر باشد هزینه ی درب نیز به نوبه ی خود بالا می رود.

بهتر است بدانید که درجه ی خالص بودن آهن هر چه بالاتر باشد جنس آهن مرغوب تر بوده و این باعث می شود درب برای مدت طولانی مورد استفاده قرار بگیرد و خرابی کمتری داشته باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *